Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bordel na ulici Liberecka
Datum nahlášení
19.06.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy konečně bude uklizena ulice Liberecká jako je sut na silnici a zábrany. Nedá se parkovat nikdo zde nepracuje a nám to ztrpcuje život. Nemluvě o vykopech plných bordelu a při každém dešti písek a kamení až u baráku. Dodela prosim někdo konečně po 3 měsících opravu chodníků nebo musím domů chodit stále v holinkach dekuji
Lokalita závady
Liberecká ev. č. 1963, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marie Drahokoupilová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaši stížnost jsme předali společnosti, která provádí do konce 7/2020 výkopové práce ve zmíněné lokalitě.
Marie Drahokoupilová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email