NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190620_c4f7

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Přemnožení holubů

Datum nahlášení
19.06.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Dobrý den, poslední dobou pozorujeme, že se přemnožili holubi na sídlišti Prosetice. Ráno když vycházíme v půl 6 z baráku, tak jich je na chodníku před vchodem několik desítek a další jsou na střechách paneláků a pouličních lampách. Holubí trus ničí fasády a o špinavých oknech v bytech ani nemluvím. Děkuji za brzkou reakci a regulaci holubů.

Lokalita závady
Pod Školou, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Město Teplice provádí regulaci holubů v souladu s platnou legislativou, která toto opatření umožňuje pouze ve velmi omezeném období v roce. Situaci stále monitorujeme. V návaznosti na Váš podnět budou zahájena jednání s vlastníky budov o umístění odchytových klecí v lokalitě Prosetice.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová
odbor životního prostředí


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email