Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Uzavřená Masarykova ulice v Trnovanech
Datum nahlášení
19.07.2017
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Počátkem července byla vyfrézována polovina Masarykovy ulice v Trnovanech. Od té doby se na stavbě nic neděje. Kdo je investorem?
Lokalita závady
Masarykova třída 316/146, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, práce v Masarykově ulici má v investici Ředitelství silnic a dálnic, své dotazy můžete směrovat na www.rsd.cz, případně na posta@rsd.cz. Statutární město Teplice nemá s pracemi ani se zdržením nic společného.
Prosíme používejte Hlášení závad pro hlášení skutečných závad na území (a ve správě) Statutárního města Teplice. Na oficiálních stránkách města také naleznete Organizační strukturu nebo Telefonní seznam, kde můžete vyhledat kontakt pro Vaše dotazy. Děkujeme.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email