NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190819_812b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Suché stromy

Datum nahlášení
19.08.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, prosili bychom V břízkách - háječek u točny a stromy u domu s č. p. 380/5 označit v tomto období všechny suché stromy a následně v období, kdy se mohou kácet - odstranit. Jeden je bříza na boku cihlového domu, ostatní před domem u laviček, a v háječku. Jsou již od loňského suchého léta uschlé.

Lokalita závady
V Břízkách 380/5, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 29/8/2019 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email