NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190820_d678

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Výmol na vozovce

Datum nahlášení
19.08.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Výmol na vozovce u křižovatky Libušina - Denisova (u veterinární ordinace)

Lokalita závady
Libušina, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada se nachází na vozovce v majetku Ústeckého kraje, proto předáváme k opravě Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email