Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nálety u schodů
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nálety zasahují do schodů, pod schody vytvářejí nepříjemná zákoutí, kdy se člověk večer bojí procházet
Lokalita závady
J. V. Sládka 1497/21, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. keře byly ořezány.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email