Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zkratka přes trávník
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Tuto zkratku lidé evidentně hojně využívají, nestálo by za zvážení udělat tu oficiální chodníček?
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. nejedná se o závadu. S vybdováním chodníku zde v současné době neuvažujeme
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email