Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečné pletivo zasahující do ulice
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Z rozbitého plotu zasahuje do ulice pletivo (včetně ostnatého drátu), kdy hrozí nebezpečí zranění kolemjdoucích
Lokalita závady
ulice Palackého, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, na místě již tato závada nebyla zjištěna.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email