Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomená a uschlá větev
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Ve svahu nad ulicí Sládkova je ulomená větev
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Větev byla odstraněna.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email