Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neustále přetékající popelnice
Datum nahlášení
19.10.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Tato popelnice neustále přetéká odpadem, který se hromadí i v jejím okolí. Evidentně tento objem kontejneru zde nestačí.
Lokalita závady
Doubravská 200/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nechám prověřit zda dochází k pravidelnému svozu nádoby a případně navýšit objem.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email