Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Písek na chodníku
Datum nahlášení
19.10.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Už přes týden je po celé délce chodníku v ul. Slovenská (úsek od křižovatky s ul. Opavská k ul. Bělehradská) nános písku po rekonstrukci dlažby. Písek nebyl zameten, klouže a zaregistroval jsem pády dvou chodců. Prosím o urychlené vyřešení situace než se někdo zraní.
Lokalita závady
ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáváme zhotoviteli k odstranění problému.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email