Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
19.10.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Po celé ulici Antala Staška se válí různý odpad. Před dvěma dny u prostředního podchodu dokonce vysypal popelnici.
Lokalita závady
ulice Masarykova třída 1802, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Statutární město Teplice není vlastníkem pozemku, na kterém je rozházený odpad, proto bude k úklidu odpadů písemně vyzván vlastník pozemku.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email