Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra v silnici č. 2
Datum nahlášení
19.10.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Výrazná díra v silnici, značení zvýraznovacím sprejem již nepatrné.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Jedná se patrně o silnici č. I/8 ve vlastnictví Ředitelství silnic a dálnic ČR. Příslušným silničním správním úřadem je Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor dopravy a silničního hospodářství. Magistrát města Teplice může Váš podnět maximálně přeposlat, ale jinak nemá vůbec žádné pravomoci s touto "dírou" cokoliv dělat.
Přehled typu komunikací lze zjistit například na mapy.cz, nebo dopravniinfo.cz které poskytuje i informaci o současně prováděných opravách či uzavírkách.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email