Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Strom před spadnutím
Datum nahlášení
19.11.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Suchá a rozpuklá lípa hrozící spadnutím, na pruhu zeleně u vjezdu k domu J. Hory č. p. 23
Lokalita závady
ulice Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina bude dne 23/11/2017 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email