Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezený tříděný odpad + odpad na chodníku
Datum nahlášení
19.12.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nevyvezený tříděný odpad - sklo
Lokalita závady
U Zámku, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, bohužel nešlo uskutečnit včerejší pravidelný svoz, protože přes zaparkovaná auta není kudy kontejnery vytáhnout k silnici ke svozu. Navíc zde probíhají stavební práce, které přístup také značně komplikují. Dispečink svozové společnosti situaci řeší a jakmile někdo odparkuje vozidlo nebo vznikne větší prostor mezi auty na vytažení kontejneru, zajistí svoz včetně úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email