Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící vytržená značka
Datum nahlášení
19.12.2017
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Na trávě leží dopravní značka , značící obousměrný provoz
Lokalita závady
Křičkova 1977/19, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email