NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

191218_f4d4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí lampa veřejného osvětlení

Datum nahlášení
19.12.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Nesvítí lampa veřejného osvětlení přímo v křižovatce ulic U Zámečku a K Zámečku, vyznačeno na mapě (hlášeno již jednou 12.12.2018)

Lokalita závady
ulice K zámečku, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše hlášenka z 12.12.2018 byla správcem VO zaregistrována, svítidlo po poškození vandalem bylo opraveno. Bohužel , svítidlo bylo opětovně poškozeno střelbou neznámého pachatele.
Událost řeší PČR.
V současné době v Sobědruhách evidujeme již 23 poškozených svítidel, některé i opakovaně.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email