NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

191222_a60c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vrak blokující parkovací misto

Datum nahlášení
19.12.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Renault Megane (RZ 1UF 0301) s propadlou STK od června stojí v ulici Poťeminova. Blokuje parkovací místo. Nemá na silnici co dělat. Když si jdou netáhla a nemakačenka pro sociální dávky tak je to peklo najít místo na zaparkování.

Lokalita závady
Potěminova 1359/10, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřen MP Teplice a dále bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email