Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposypana ledovka na chodniku Olbrachtova
Datum nahlášení
20.01.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
V ul Olbrachtova v Trnovanech je na uz tak.nerovnem,pouze flikovanem chodniku ( chybi celkovy novy koberec cesty nikoliv jen hrbaty beton flukovat) jeste navic neposypana ledovka na zabiti. V soucasne dobe zadame aspon,tedy aspon staly posyp v teto ledove zime a v budoucnu navic srovnat cestu novym asfalt kobercem a vyrovnat tak.nerovnosti,ve kyerych se pri velkem desti drzi bazen vody a nelze prejit )
Lokalita závady
Husova 1585/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení. Smluvní společnost provede posyp inertním materiálem. Takto bude postupováno dle potřeby.
Rekonstrukce povrchu vozovky je zařazena v plánu tzv. malých investičních akcí s předpokladem provedení do roku 2018.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email