NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200121_f9b4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek kolem kontejneru

Datum nahlášení
20.01.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Nepořádek kolem kontejneru - u areálu Perla, parcelní číslo 377/8, k.ú. Teplice - Řetenice.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid kontejnerového stání byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email