Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nahnutý strom
Datum nahlášení
20.02.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V horní části ulice Josefa Hory, Teplice, je nahnutý strom. Strom se nachází v blízkosti chodníku a u laviček, viz foto.
Lokalita závady
Josefa Hory 2554, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla zadána k prověření a popř. úpravě (pokácení).
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email