Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodklizený chodník
Datum nahlášení
20.03.2018
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Chodník po celé délce ulice Na Hrázi je neodklizený, jedna velká ledová plocha, což je vedle frekventované silnice velmi nebezpečné.
Lokalita závady
ulice Na hrázi, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla nahlášena úklidové firmě Marius Pedersen pro zjednání nápravy.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email