NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200321_450f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlina v křižovatce

Datum nahlášení
20.03.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v křižovatce ulic Buzulucká / Bratislavská / Anglická je propadlá vozovka. Vyhýbání často ztěžuje vyjíždějící auto z Bratislavské popř. protijedoucí auta. Foto nepřiloženo, z fotografie není pokles vozovky dostatečně zřetelný, nejlepší je vyzkoušet si jej projet ve směru Anglická -> Buzulucká.

Lokalita závady
Bratislavská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email