NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200321_c122

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený poklop

Datum nahlášení
20.03.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, na frekventovaném levostranném chodníku z Benešova nám. směrem k Masarykově ulici se před domem č.p. 861 propadá poklop kanálu.

Lokalita závady
Školní 861/4, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme s vlastníkem zařízení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email