NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200323_0dc7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená fasáda

Datum nahlášení
20.03.2023

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, již v minulý rok jsem nahlašoval poškozenou fasádu na objektu Jankovcova 926/34 OPBD Teplice. Tato poničená fasáda vznikla při opravě chodníku. Toto jsem řešil přímo s firmou, které jste to zadali. Bohužel firma Ekostavby Louny již nekomunikuje ač slíbila, že to opraví. Proto jsem oslovil Vás jako zadavatele stavby, kdy jste mne informovali, že jste též oslovili firmu Ekostavby ale po půl roce se nic stále neděje. Je možnost nějakého dovolání a komu? Myslím si, že už to je opravdu dlouhá doba, kdy se celá věc řeší. Fotografie jsem již posílal v minulém hlášení. Děkuji za kladné vyřízení mé žádosti S pozdravem a přáním hezkého dne Michal Bůžek Technik OPBD Teplice

Lokalita závady
Jankovcova 925/32, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Záležitost jsme již na základě Vašeho podnětu v listopadu 2021 předali oddělení investic a realizací. Poslední urgence vyřešení problému proběhla 6.3.2023, zatím bez odezvy. Znovu tedy urgujeme řešení tohoto problému.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email