NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

200419_522b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vydrolený asfaltový povrch - odbočka ke garážím z ulice Trnovanské

Datum nahlášení
20.04.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Vydrolený asfaltový povrch v části příjezdové komunikace ke garážím vlevo od Restaurace Bowling (viz. vyznačeno v mapě). Po zimě se opět zvětšilo.

Lokalita závady
ulice Trnovanská 1513, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email