Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
20.04.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadává se zámková dlažba před vchodem do prodejny Galanterie Tržní nám. 953/4
Lokalita závady
Tržní náměstí 953/4, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zadáme k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email