Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá půda/díry
Datum nahlášení
20.06.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Propadlá půda/díry na dětském hřišti ul. Koperníkova.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala k vyřešení na údržbu zeleně.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email