Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
špatný výhled z křižovatky
Datum nahlášení
20.07.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Při výjezdu z ul. Májová do křižovatky s ul. Bohosudovská, po levé straně první strom (před restaurací Legenda). V zimě sice nevadí, ale od jara do podzimu je zde silně omezený výhled na levou stranu. Bohužel špatně vysazený strom. Dalo by se s tím prosím něco dělat? Děkuji.
Lokalita závady
ulice Májová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
Situace byla prověřena na místním šetření. U všech dřevin v řadě bude odstraněna výmladnost a také budou ořezány spodní větve pro zlepšení výhledových poměrů.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email