Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chodník ve špatném stavu
Datum nahlášení
20.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chodník v Zámecké zahradě ve špatném stavu
Lokalita závady
ulice Lázeňské náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na tuto část cest připravujeme v příštích letech rekonstrukci.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email