Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomená a uschlá větev
Datum nahlášení
20.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Zlomená a uschlá větev v Zámecké zahradě
Lokalita závady
ulice Lázeňské náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Větev bude do 23/10/2015 odstraněna.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email