NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201016_98a4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Semafor v Alejní ulici

Datum nahlášení
20.10.2016

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Po rekonstrukci semaforů v Alejní ulici, jeden řídí bezdůvodně dopravu i v nočních hodinách, i když jsou ostatní po celé délce ulice vypnuty (přepnuty na blikající žlutá světla). Případný důvod bezpečnosti chodců se mi nejeví jako dostačující, když jsou ostatní SSZ v ulici vypnuty.

Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stejný problém byl po otevření ulice Alejní a spuštění semaforové křižovatky u Galerie. O problému víme, je objednána firma Swarco, která nám signalizaci a její technologie dodává a jedině ona je schopna programově upravovat časy spínaní signalizace v jeho řadiči. O nápravu se pokusíme v co nejkratším čase.

Zdravím, semafor je od pátku funkční pouze ve svých spínacích časech, tj. v pracovní dny od 6 do 19 hod. a v sobotu od 7 do 12 hod.

S pozdravem

Jakub Číže


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email