NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201019_4c3a

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Padající strom.

Datum nahlášení
20.10.2019

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Žádám o zajištění či odstranění poškozené břízy na vedlejším pozemku. Strom může spadnout na náš pozemek, kde se pohybují děti. Děkujeme.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za zaslání podnětu. Po prověří vlastnictví pozemků bylo zjištěno, že Statutární město teplice není vlastníkem pozemku, na kterém se dřeviny nacházejí a nelze zasahovat do cizího majetku. V této záležitosti se obraťte na vlastníka předmětného pozemku.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email