Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v zeleni
Datum nahlášení
20.11.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den chci nahlásit odpad v zeleni ve vnitrobloku Cajthamlova ulice.
Děkuji za úklid Tutko
Lokalita závady
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadu byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s., a to v termínu do 14ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email