NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201121_097e

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Vysoký hluk

Datum nahlášení
20.11.2021

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Dobrý den, v Proseticích po celou noc je slyšet jakési svícení od výměníku tepla (tepelné čerpadlo, klimatizační jednotky).

Lokalita závady
Plynárenská 291, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme Vám za nahlášení problému s vysokým hlukem v nočních hodinách, avšak odbor životního prostředí není kompetentní k řešení nastalého problému, obraťte se prosím na krajskou hygienickou stanici, která by měla být ve věci kompetentní.
S pozdravem.
Bc. Dominika Brzobohatá


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email