NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201121_7aa7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odloupavajicí se omítka

Datum nahlášení
20.11.2021

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Dobrý den, již delší dobu pozorujeme chátrající objekt ze kterého padá omítka, hrají si zde děti, prosíme o vyřízení děkuji Objekt se nachází kde byla původně prádelna

Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
objekt je součástí bývalého krytu CO v ul. Smetanova. Objekt vč. krytu je v majetku města. Oprava objektu je v plánu po schválení finančních prostředků na údržbu pro rok 2022.
S pozdravem.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email