NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201121_930b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dlouho odstavene auto.

Datum nahlášení
20.11.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, již několik let stoji odstavene auto SPZ ZLH 4044 s rozbitým okénkem. Tento automobil zbytečně blokuje místo k parkování. Děkuji Auto stojí u bývalé prádelny.

Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email