Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený kanál
Datum nahlášení
20.12.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
U betonového kanálu v těsné blízkosti školy (hned pod ohradou ovcí), je na travniku u chodniku dost poškozený poklop. Může to být nebezpečné. Někdo se může zranit.
Lokalita závady
Verdunská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kanál s poškozeným poklopem není ve vlastnictví města. Pokusíme se zjistit správce a závadu mu nahlásit, pokud tak již neučinil případný vlastník tohoto zařízení sám, v rámci pravidelných prohlídek.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email