NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201220_b0e9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek, zničený majetek

Datum nahlášení
20.12.2020

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Na pumptrakovém hřišti za kauflandem to vypadá- viz foto. / bohužel mi nejde vložit/ Malé děti se popelí v odpadcích, mezi střepy... -náctiletí se zde schází ne kvůli sportu. Hřiště se pomoří do tmy a ... plot mezi hřištěm a kauflandem vydržel možná týden, díry v pletivu, asi 5 sloupků vyvrácených... vlny jsou posprejované...

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění střepů a odpadků na hřišti bylo zadáno k úklidu. Plot není ve vlastnictví města, ale obchodného centra KAUFLAND, proto jeho opravu nemůžeme zajistit.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email