NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201221_345c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepojizdné auto

Datum nahlášení
20.12.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Už minimálně tři měsíce stojí v ulici U Červeného kostela zaparkované vozidlo FORD SPZ 6U8 27 03, které zjevně nikomu v ulici nepatří. Vozidlo je v dosti žalostném stavu a má vypuštěné pneumatiky.

Lokalita závady
U Červeného kostela, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email