NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210119_6db6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
špatně schůdný chodník

Datum nahlášení
21.01.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Ul. RIegrova, pod viaduktem na straně jak je BČS ONO, po dešti je tam obrouvská louže, že se tam nedá projít, nebo naopak silná vrstva bahna, pravděpodobně z železničnho náspu, vlivem nízkého obrubníku. Při silném větru vypadají přilehlé stromy, že každou chvíli spadnout. Chodit tudy do práce a z práce je tak dost nebezpečené, bohužel jiná cesta vede buďto přes koleje nebo přes půl Teplic. Děkuji.

Lokalita závady
ulice Riegrova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a dle klimatických podmínek se v jarním období budeme zabývat řešením daného problému.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email