Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí dvě lampy
Datum nahlášení
21.01.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampy č. 3999 a č. 4000 v Proboštovké ul. Teplice u konečné trolejbusu děkuji za opravu
Lokalita závady
Proboštovská 1117/20, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email