NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210122_1892

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak

Datum nahlášení
21.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobry den, hlasim auto bez spz, ktere zbytecne zabira park.misto v ul. Kosmonautu. Je 10 v rade modre smerem od popelnic. A druhy vrak stoji v Gagarinove ulici hned vpravo vedle nove rucni mycky na auta.

Lokalita závady
Kosmonautů, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. MP Teplice se podívá na zaparkované vozidlo a jeho stav.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email