NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210217_c572

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Skládka u stání popelnic

Datum nahlášení
21.02.2017

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den,chci nahlásit neskutečný bordel v ulici Julia Payera. Rodrolený,rozebraný gauč,vozík z Penny a hromada bordelu na lopaty a koště. Jezdívá k nám ročně návštěva a když tu byla v lednu,tak nám popravdě řekli,že za celou cestu v žádném městě není takový bordel jako v Teplicích. Nevím kam všude budu muset rozposílat fotky aby se to změnilo. Chci se ještě zeptat,popeláři když vyváží popelnice,nemají povinnost nebo možnost nahlásit na centrále nedostatky aby tato vyslal někoho s valníčkem a košťatama aby se to odstranilo? Mám pocit,že Teplice se mění na skládku a část toho co se válí u popelnic už lítá po celém sídlišti a to už se uklízí hůř,než když se to za včasu sebere z hromady.

Lokalita závady
ulice Julia Payera, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán svozové společnosti k zajištění nápravy, stanoviště by měla posádka dočistit vždy při vývozu, případně jinou svozovou technikou ve stejný den. Bohužel je zde opakovaný nepořádek způsobený zejména ze strany občanů, kteří ve stanovišti skládku zakládají. Jakýkoliv odpad není možné volně ukládat mimo nádoby na odpad. Velkoobjemové odpady (koberce, nábytek, lednice či jiné elektrospotřebiče atp.) nepatří ani do popelnic ani do jejich blízkosti. K jejich odložení mohou občané zdarma využívat pravidelně rozmísťované velkoobjemové kontejnery a sběrný dvůr. Pro lepší informovanost občanů zvažujeme instalování letáčků s těmito informacemi přímo na klecová stání. Na zajištění pravidelného úklidu stanoviště ze strany svozové společnosti se zaměříme při pravidelných kontrolách.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email