NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210218_9b71

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kryt lampy

Datum nahlášení
21.02.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Někdo velmi odborně opravil kryt lampy. Nachází se ihned u Vanilkové kavárny v Krupské ulici

Lokalita závady
Krupská 5/1, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, přepáskování krytu již podruhé nabouraného stožáru je pouze nouzovým řešením a oprava nebo výměna stožáru se již řeší.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email