Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
21.02.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V ulici Přítkovská u domu č.1651/3a vchodu před. Už od vánoc neustálý nepořádek u popelnic a před domem.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu stanoviště.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email