Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
21.02.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, Prosím vás chodník který je před Hotelovou školou a dále vede k ulici J.A.Komenského v Teplicích je ve velmi špatném stavu,jsou tam velké díry ,mohl by se tam i někdo zranit,bylo by vhodné tento chodník dát do pořádku.děkuji
Lokalita závady
ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email