NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210222_e8bb

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Uschlé stromy hrozící pádem

Datum nahlášení
21.02.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, Na vašem pozemku parcelní číslo: 65/10 katastrální území Teplice-Řetenice (766135) sousedícím s naším pozemkem 735/28 je několik uschlých stromů, které hrozí pádem. Některé se již zlomily. Prosím o jejich odstranění. S pozdravem Jaroslav Nejedlý DanCzek Teplice a.s.

Lokalita závady
Tolstého, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 4/3/2022 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email