Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavené zdemolované osobní auto
Datum nahlášení
21.03.2022
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
V ulici Rumunská je již asi měsíc odstaveno zdemolované a havarované vozidlo BMW řady 3 černé barvy v provedení kombi. Auto má poškození v přední části,navíc má rozbité zadní boční okno, které bylo cca před týdnem provizorně zakryto. Mám podezření,že tento vrak slouží k přespávání některých spoluobčanů, kteří nemají střechu nad hlavou. Vrak nejenže hyzdí naší obytnou čtvrt,ale také se díky jeho odstavení snížila parkovací kapacita v naší ulici. Žádám tímto představitele města,aby tento vrak z ulice nechali odstranit. Předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti. S pozdravem Ing. Adam Sikyta
Lokalita závady
Rumunská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Automobil bude prověřen MP a následně bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email