NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210322_8d5b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený uzávěr vody

Datum nahlášení
21.03.2022

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
V trávníku v Sanovskem parku trčí s trávníku uzávěr vody.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prostřednictvím vlastníka zařízení se pokusíme zajistit nápravu co nejdříve.
Děkuji za pochopení.
------------------------
Dobrý den, k předmětnému zařízení se nikdo z námi oslovených možných vlastníků nehlásí, zajistíme tedy v rámci našich možností.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email